Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 6 чоловік

Новини

Щороку у третю суботу квітня в Україні відзначають День довкілля. Це чудова нагода вкотре наголосити на важливості відповідального ставлення до навколишнього середовища.

У рамках проведення обласного марафону екологічних активностей «Екожиття – наше майбуття», учні Сушовецького ліцею долучилися до акції «Чисте довкілля».
Діти упорядкували шкільні клумби та висадили квіти.

Війна завдає величезної шкоди природі та екології, а дбати про відродження навколишнього середовища – обов’язок кожного свідомого українця! Випускники 11 класу Сушовецького ліцею згуртовано висадили на території закладу алею з 20 кущів троянд, як пам'ятку про шкільні роки в стінах рідної школи.
Тож нехай ці троянди ростуть і зміцнюють український дух кожного, хто наближає Перемогу!

Сьогодні торгівля людьми є дуже прибутковим бізнесом у світі після торгівлі зброєю та наркотиками. Тож важливим завданням педагогів є убезпечення учнівської молоді від тенет шахраїв.
Торгівля людьми – одна з найбільш актуальних проблем сучасності. Жертвами сучасних форм рабства в усьому світі щорічно стають мільйони людей. Окрім економічних причин, які змушують шукати роботу за кордоном або в різних регіонах своєї країни, важливими факторами, що сприяють торгівлі людьми, є відсутність достовірної інформації про можливості працевлаштування, незнання своїх прав. Таким чином, великого значення набуває повне й відповідальне інформування суспільства про цю серйозну проблему як один із найнебезпечніших злочинів проти особистості.

16. 04. 24. Відбулася товариська зустріч з волейболу між учнями Сушовецького ліцею та Денисівської гімназії

Участь здобувачів освіти Сушовецького ліцею у І відбірному етапі огляду-конкурсу художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва закладів загальної середньої та позашкільної освіти територіальної громади Білогірської селищної ради.

16 березня о 20:59 | Ярощук В. М. | немає коментарів

23 лютого 2024 року учнями 10 класу було проведено виховний захід "Річниця незламності". Десятикласники нагадали учням школи про те, що українські воїни хоробро захищають кордони України уже 730 днів. Діти під фонову музику напам'ять розказували вірші. Було згадано дати наймасштабніших терактів росії за час повномасштабного вторгнення на територію України. Ми пам'ятаємо теракти в Харкові, Маріуполі, Миколаєві, Краматорську, Кременчузі, Вінниці, Оленівці, Запоріжжі, Дніпрі, Бучі. Кожен, хто став на захист України - Герой. Україна гордитися всіма, хто захищає її,чи поліг у бою. Кого смерть забрала німа, хто захищає країну свою.

Щороку, 21 лютого, відзначають Міжнародний день рідної мови. Це свято кожного, хто любить і шанує батьківську мову.
В цей день у Сушовецькому ліцеї був проведений конкурс "Подорож у країну Мовознавства''.

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Учні 9 класу провели невелику лінійку-реквієм для того щоб віддати шану героям які загинули за наші права та свободи.
І мовчки сотня непокорених героїв
відходила у чисті небеса,
і погляди знесилених мільйонів
дивились вслід братам, батькам, синам.

16 лютого український народ вже другий рік поспіль святкує День єднання України. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.
Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями ¬– до Перемоги!
З нагоди свята було проведено виховний захід на тему «Наша єдність нездоланна, бо в нас тече козацька кров.»

У всі часи по всьому світу
Вирішують таку задачу діти,
Хто краще , хлопці чи дівчата
Проявляють мужність та завзято
Почнуть свою першість проявляти.
А глядачів приємно дивувати .
Сьогодні ми вирішимо цю задачу,
Покажуть свій характер та особливу влачу,
Хто кращим стане у кінці програми ,
Покажуть наші сильні хлопці та
чарівні дами.

14 лютого - це особливий день для усіх нас ,бо саме сьогодні з усіх боків ми чуємо слова кохання та приємні компліменти.Хлопці нарешті стають сміливішими ,проявляючи знаки уваги,а дівчата посміхаються відкритіше,та залюбки також проявляють і свої почуття.Сьогодні учні 7 і 8 класу провели "Гендерну битву",яка допоможе вирішити споконвічне питання ,хто ж краще,хлопці чи дівчата.

Метою розробки та поширення цих матеріалів - нагадування про те, що третина України замінована або забруднена рештками зброї й техніки внаслідок війни. Тож мінна небезпека нині загрожує кожному – як дорослим, так і дітям. Наші діти мають знати, як виглядають міни-пастки, міни-розтяжки та інші їх
види та, як діяти, коли знайшов міну. У цих відео - правила поведінки, які можуть вберегти життя.

Щороку 22 січня український народ із вдячністю згадує тих героїв, які намагалися відродити незалежну соборну українську державу. Соборність включає в себе єдність і згуртованість.
Це свято відзначаємо щороку в день проголошення Акту воз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року. Цей день нагадує про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.
З нагоди свята в Сушовецькому ліцеї було проведено флешмоб «Моє серце навіки з Україною», символічний ланцюг єднання, квест-гра між учнями 8 та 9 класів «Соборна і свята, моя ти Україно»
Україно, соборна державо,
Сонценосна колиско моя,
Ще не вмерла й не вмре твоя слава,
Завойована в чесних боях!
Живи та міцній, Українська державо!
Вмирали у битвах мільйони бійців,
Щоб стяг синьо-жовтий піднявсь величаво
Й над Києвом стольним віки майорів!

Шкільна адаптація – це пристосування дитини до вимог школи й умов шкільного навчання. Це не тільки успішне пристосування до умов даного середовища, а й здатність до подальшого психологічного, особистісного і соціального розвитку.
На засіданні педагогічної ради ліцею, яке відбулося 19 січня 2024 року, було обговорено основні особливості та проблеми, які виникають під час проходження адаптації в учнів першого та пятого класів. Вироблено конкретні рекомендації для батьків та педагогів щодо роботи з учнями першого та пятого класів. Акцент зроблено на факторах, що впливають на процес успішної адаптації та ознаках дезадаптації.

Канікули – чудовий час для професійного зростання та вдосконалення педагогічної майстерності! Саме з цією метою 15.01.24 було проведено методичний тренінг для вчителів закладу Сучасний вчитель- агент освітнього простору в умовах концепції нової української школи.
Педагоги удосконалювали свої знання про структуру Профстандарту. Працюючи в групах, створювали ментальні карти трудових функцій вчителя та професійних компетентностей, що входять до них, вчилися здійснювати самооцінювання педагогічної діяльності та будувати індивідуальну траєкторію професійного зростання на основі вимог нормативного документу. Бажання самовдосконалюватись, професійно зростати, творча атмосфера співпраці сприяли досягненню мети проведеного методичного заходу.

Потужним ресурсом для освітніх установ є співпраця з ІРЦ. Між нашим ліцеєм та Білогірським інклюзивно-ресурсним центром вже кілька років поспіль встановлено дружні партнерські взаємовідносини. На етапі співпраці з педагогами нашого закладу фахівці інклюзивно-ресурсного центру періодично надають методичну допомогу у виборі методів та прийомів навчання з урахуванням потенційних можливостей дітей.
Метою зустрічі, яка відбулася 12 січня 2024 року, у Сушовецькому ліцеї з директором закладу та фахівцями інклюзивно-ресурсного центру стало опрацювання принципів універсального дизайну та розумного пристосування, створення безпечного освітнього середовища, надання індивідуальної підтримки учням з особливими освітніми потребами під час підготовки до реагування на надзвичайні ситуації.
Наталія Лосовська, директорка інклюзивно-ресурсного центру, детально ознайомила присутніх на заході з особливостями організації безпечного інклюзивного освітнього середовища, принципами та сутністю універсального дизайну та розумного пристосування.
Зокрема було визначено ефективні шляхи формування інклюзивного освітнього середовища для дітей з особливими освітніми потребами, представлено позитивний досвід впровадження універсального дизайну навчання та його розумного пристосування, роботи ресурсної кімнати.
Акцент було зроблено і на наданні індивідуальної психологічної підтримки дітям з особливими освітніми потребами під час повітряної тривоги та дії в умовах надзвичайних ситуацій.
Ми щиро вдячні керівнику ІРЦ та фахівцям за співпрацю та допомогу. Сподіваємося, що такі зустрічі стануть традиційними та необхідними з підвищення ефективного упровадження інклюзивної освіти.

Команда психолого-педагогічного супроводу є важливою частиною якісного інклюзивного навчання у школі. Адже саме вона розробляє індивідуальну програму розвитку дитини, моніторить її виконання, вносить зміни, створює умови для інтеграції дітей з особливими освітніми потребами в освітнє середовище та допомагає вчителям організувати інклюзивне навчання.
09.01.24 у нашому закладі відбулося чергове засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами . Під час зустрічі було обговорено та проаналізовано результати навчання кожної дитини, виконання індивідуальних програм розвитку за І семестр, ухвалено рішення щодо необхідної їх корекції.
Команда психолого-педагогічного супроводу також вирішила ряд питань, від яких залежить створення належних умов для інтеграції дітей в освітнє середовище.

Вітаємо з Новим роком та бажаємо всіх земних благ. Нехай же 2024 подарує найголовніше - перемогу і світ. А ще простого людського щастя та надії на світле майбутнє. Нехай 12 місяців Нового року дивують лише приємними новинами. Щасливого Нового року!

28 грудня 2023 о 21:00 | Ярощук В. М. | немає коментарів

Казка завітала до наймолодших школярів

27 грудня 2023 о 21:22 | Ярощук В. М. | немає коментарів