На допомогу вчителю

Дата: 4 травня 2020 о 21:29, Оновлено 3 грудня 2023 о 20:13
Автор: Ярощук В. М.

Пам'ятка з проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Методичні рекомендації щодо організації та проведення Тижня толерантності

Методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у 2023-2024 навчальному році

Про проведення Першого уроку

Безпечне освітнє середовище: надання індивідуальної підтримки учням з особливими освітніни потребами під час підготовки до реагування на надзвичайні ситуації

Щодо організації виховного процесу в закладах освіти у 2023/2024 навчальному році

До уваги вчителів!

Просимо ознайомитися з освітніми серіалами, розміщеними на платформі "Дія. Цифрова освіта"

Рекомендований перелік серіалів, які в час війни мають особливо важливе значення:
* Основи кібергігієни
* Кіберняні
* Обережно! Кібершахраї
* Регіональна цифрова трансформація
* Психологічна підтримка себе та близьких для цивільних
* Робота з емоційним вигоранням
* Оперативна допомога при ПТСР

Інформаційні матеріали до Дня Соборності України

Оцінювання учнів 5 клас НУШ

Перший урок

Перший урок в початковій школі

Лист МОН №1/9 105-22 від 10.08.2022 року "Щодо організації виховного процесу в закладах освіти в 2022/2023 навчальному році"

Інструктивно - методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу та викладання навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році

Психологічна підтримка в умовах війни

Наказ МОН від 01.04.2022 року №290 "Про затвердження методичних рекомендацій щодо окремих питань завершення 2021-2022 н. р."

Наказ МОН від 28.03.2022 року №274 "Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні"

Лист МОН від 29.03.2022 року №1/3725-22 "Проорганізацію освітнього процесу в початковій школі в умовах воєнного стану"

Наказ МОН України від 28.02.2022 року №232 "Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти у 2021-2022 н. р."

Шановні педагоги!

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 07.02.2022 № 4/306-22 інформуємо, що відповідно до Указу Президента України № 69 від 11 лютого 2015 року в Україні щорічно 20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні.

Міністерством культури та туризму України виготовлені соціальні відеоролики під назвою «Відзначення Дня Героїв Небесної Сотні».

Просимо використовувати  їх під час проведення освітніх заходів.

Відеоролики мають позитивні експертні висновки Національної радиУкраїни з питань телебачення та радіомовлення щодо використання їх в просвітницькій роботі. Ресурс доступу : https://fex.net/uk/s/md15zma.

Навчальні відео до програми НУШ (по предметах)

Вибір підручників для 5 класу НУШ

Просимо врахувати у роботі  наказ Міністерства освіти і науки України від 04.02.2022 № 121 «Про внесення змін до наказу МОН від 30 вересня 2021 року №1048».

Внесено зміни до пункту 4 наказу Міністерства освіти і науки України від 30.09.2021 № 1048 «Про проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2021-2022 роках ( 5 клас)».

Звертаємо увагу, що педагогічні працівники з 15 лютого 2022 року до 04 березня 2022 року ознайомлюються з електронними версіями оригінал-макетів підручників для 5 класу.

З 16 до 25 лютого 2022 року учасниками Конкурсу буде проведено онлайн-презентації авторських концепцій їхніх підручників.

Місяць цифрової грамотності

На виконання Указу Президента України № 447/2021 від 26 серпня 2021 року «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2021 року «Про Стратегію кібербезпеки України» Міністерством цифрової трансформації України  ініційовано проведення інформаційної кампанії «Місяць цифрової грамотності», який триватиме з 1 до 30 листопада 2021 року.

Просимо педагогічних працівників взяти участь у заходах Місячника, а саме:

• переглянути хоча б один освітній серіал, або ж скласти Цифрограм (національний тест на цифрову грамотність).

Рекомендовані освітні серіали:

Деякі питання організації виховного процесу у 2021/2022 н. р. щодо формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок

Методичні рекомендації про викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2021-2022 навчальному році

Методичні рекомендації щодо організованого закінчення 2019-2020 року та проведення оцінювання знань учнів в умовах карантину

Українська мова

Іноземна мова

Основи здоров'я

Фізико-математичний цикл

Нові деталі по заповненню класних журналів

Ведення класного журналу в умовах дистанційного навчання

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.