УВАГА!!!

Date: 23 травня 2020 о 21:39

Оприлюднено новий графік проведення ЗНО 2020

Проведення основної сесії ЗНО 2020 року

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня і завершиться 17 липня:

• математика — 25 червня;
  • українська мова і література — 30 червня;
  • фізика — 2 липня;
  • іспанська, німецька, французька мови — 6 липня;
  • англійська мова — 7 липня;
  • історія України — 9 липня;
  • біологія — 13 липня;
  • географія — 15 липня;
  • хімія - 17 липня.

Оголошення результатів ЗНО учасників

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня 2020 року.

Проведення додаткової сесії ЗНО

Додаткова сесія ЗНО запланована на 23 липня – 11 серпня, а результати буде розміщено до 14 серпня.

Цьогоріч для участі в додатковій сесії ЗНО зможуть зареєструватися під час додаткового періоду реєстрації (25 травня – 9 червня) всі, хто не зміг зареєструватися протягом 3 лютого — 24 березня.

ЗНО-2020: термометрія, маски, антисептики та дистанція

Головний санітарний лікар оприлюднив вимоги до протиепідеміологічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання та вступних іспитів до магістратури.

Відповідний проект рекомендацій винесений для громадського обговорення та набуде чинності після його затвердження.

Документ передбачає проведення низки заходів, що мають забезпечити безпечне проведення зовнішнього оцінювання у пунктах тестування.

Планується, що суб’єкти відповідальні за організацію ЗНО мають визначити маршрути учасників, з метою забезпечення найменшого контакту між групами учасників, скласти графік за яким відбуватиметься допуск учасників у пункт тестування, визначити місця розсадки учасників, з дотриманням їх дистанціювання не менш ніж 1,5 метри один від одного та передбачити розсадку таким чином, щоб поруч, спереду та ззаду учасника місця не були зайняті іншими учасниками.

Окрім того, учасники зовнішнього оцінювання допускатимуться до пункту тестування лише після проведення термометрії, опитування щодо стану здоров'я та за умови одягнення захисної маски.

Допуск до пунктів тестування сторонніх осіб буде заборонено.

На вході до будівлі, в якій організовано тестування та на вході до аудиторій мають бути організовані місця для обробки рук антисептиками.

У санітарних кімнатах має бути забезпечено постійну наявність рідкого мила, антисептиків та паперових рушників. Використання багаторазових рушників буде заборонено.

За годину до початку тестування та після проведення тестування в аудиторіях повинно проводитись прибирання, разом із дезінфекцією поверхонь та місць для сидіння.

Також у місцях проведення тестування має бути забезпечено чергування медичних працівників закладів освіти або закладів охорони здоров’я.

Comments:
Only authorized users can leave comments.