Офіційне найменування:
Сушовецький ліцей Білогірської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області
Тип навчального закладу:
Установа загальної середньої освіти
Населений пункт:
с. Сушівці
Адреса:
30240, Хмельницька область, Шепетівський район, с. Сушівці, вул. Центральна, 17
Телефони:
не вказані
syshivciscool@ukr.net

Вітаємо Вас на офіційному сайті

Сушовецького ліцею

Білогірської селищної ради

В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди. Людство ще не знало техногенно-екологічної катастрофи таких масштабів.
Ця дата назавжди залишиться в пам'яті людства. Саме про це йшла мова на виховному заході «Чорнобиль – біль України » який було проведено для учнів 8-11 класів.

Для учнів 7 та 8 класів проведено годину спілкування "Чорнобиль. Трагедії. Біль... Пам'ять..." Відбулася зустріч з працівниками ДСНС Панасюк О.В. та Панасюком П.Г.
Спеціалісти нагадали всім присутнім основні правила безпечної поведінки вдома, в громадських місцях та на подвір’ї.
Основну увагу вони звернули на небезпеку, яку несуть у собі вибухонебезпечні предмети та пояснили основні правила безпечної поведінки при виявленні небезпечних знахідок.

Учні початкових класів переглянули відеоролики та фото про Чорнобиль

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.
У Сушовецькому ліцеї з 22 по 26 квітня 2024 року був проведений Тиждень знань безпеки життєдіяльності.
У рамках тижня пройшли найрізноманітніші заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді; розвиток в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховування гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти.

Одним з основних завдань збереження життя і здоров'я учасників освітнього процесу є формування у дітей культури безпечної поведінки.
З цією метою на базі Білогірського ліцею учням 5-7 класів Сушовецького ліцею було проведено відкритий комбінований урок з питань безпеки життєдіяльності на тему: "Протипожежна безпека. Безпека під час хімічної атаки. Правила дорожнього руху та надання першої домедичної допомоги".
У цікавій ігровій формі діти визначили причини виникнення пожеж, порядок дій при хімічній загрозі, повторили вже відомі правила дорожнього руху, провели майстер-клас з надання першої долікарської допомоги.

Стіна
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.